29.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Свет (ВИДЕО)Во црквата „Света Петка“ во Солун дете прооде без патерици

(ВИДЕО)Во црквата „Света Петка“ во Солун дете прооде без патерици

Translate (Eng):[gtranslate]

Присутните во црквата Света Петка во Солун беа сведоци на чудо, кога дете кое се движело со патерици, оздравело и проодело без помош. Погледнете:

РЕКЛАМА
- Реклами -