13.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 14, 2021
Почетна Македонија И на Талат Џафери не му е лесно: Jа игра играта “Бззз”

И на Талат Џафери не му е лесно: Jа игра играта “Бззз”

Translate (Eng):[gtranslate]

Претседателот на Собранието, Талат Џафери, покажа дека политичарите освен да разговараат за сериозни теми или политика, знаат да бидат опуштени и да се забавуваат.
Џафери, гостуваше во телевизиско шоу на косовската телевизија 21РТВ и со водителот ја играше играта со раце позната како „Бззз

РЕКЛАМА
- Реклами -