25.3 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија За малку ќе ја прегазеа: Колку од возачите ја почитуваат македонската полиција?

За малку ќе ја прегазеа: Колку од возачите ја почитуваат македонската полиција?

Translate (Eng):[gtranslate]

Колку возачите ја почитуваат македонската полиција? Полициската службеничка покажува задолжително движење десно, но дел од возачите продолжуваат право

РЕКЛАМА
- Реклами -