16.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија ОВА ЌЕ БИДЕ КОШМАР ЗА ЗОРАН ЗАЕВ И СДСМ: МАКЕДОНСКОТО ЗНАМЕ СРЕДЕ...

ОВА ЌЕ БИДЕ КОШМАР ЗА ЗОРАН ЗАЕВ И СДСМ: МАКЕДОНСКОТО ЗНАМЕ СРЕДЕ КЕЛН СЕ РАЗВИОРИ !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Премиерот Зоран Заев се наоѓа во комплицирана политичка ситуација откако неговите медиуми и „инфлуенсери” со месеци го напаѓаат Столе Стоилов, а тој вечерва како капитен на Вардар го подигна шампионскиот трофеј, и пред медиумите кажа дека неговата-нашата земја се вика РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА !!!

РЕКЛАМА
- Реклами -