29.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Свет Родени за оружје: Албанец со нозе подобро нишани и пука од кој...

Родени за оружје: Албанец со нозе подобро нишани и пука од кој било друг со раце. (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Мајкл живее во Америка но неговите корени се од Албанија, не е обесхрабрен од фактот што нема раце. Без разлика што ги нема горните екстремитети, тој живее нормален живот како сите останати. Мајкл има посебно хоби, пукање со пиштол. Можеби се чудите како тоа го прави? Тој огненото оружје го држи со ножните прсти, а истиот со нив го репетира и пука. Во видео клипот,  се гледа дека како Мајкл лежи на хауба на автомобил и како прецизно пука со пиштол.

Погледнете ја неверојатната снимка.

РЕКЛАМА
- Реклами -