25.3 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Забава Колку всушност се враќа километражата кај половните возила / ВИДЕО

Колку всушност се враќа километражата кај половните возила / ВИДЕО

Translate (Eng):[gtranslate]

Пред да се одлучите да купите половен автомобил од некој автоплац, погледнете го видеото во прилогот и добро размилете од кого купувате…

РЕКЛАМА
- Реклами -