25.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија Градоначалниците и министрите си купија џипови, пожарникарите се мачат со возила од...

Градоначалниците и министрите си купија џипови, пожарникарите се мачат со возила од 1966 година (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Градоначалниците си купија џипови, пожарникарите се мачат со возила од 1966 година

Градоначалниците си купија џипови, пожарникарите се мачат со возила од 1966 година.Повеќе на https://a1on.mk/archives/1073747

Gepostet von A1on.mk am Mittwoch, 12. Juni 2019

РЕКЛАМА
- Реклами -