4.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаМакедонијаГрадоначалниците и министрите си купија џипови, пожарникарите се мачат со возила од...

Градоначалниците и министрите си купија џипови, пожарникарите се мачат со возила од 1966 година (ВИДЕО)

Градоначалниците си купија џипови, пожарникарите се мачат со возила од 1966 година

Градоначалниците си купија џипови, пожарникарите се мачат со возила од 1966 година.Повеќе на https://a1on.mk/archives/1073747

Gepostet von A1on.mk am Mittwoch, 12. Juni 2019

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ЗАГИНА ЛОВЏИЈА ВО КИЧЕВСКО, по грешка застрелан со два истрели

Ловџија од кичевско денеска го загуби животот на лов, откако денеска околу 15 часот бил застрелан од друг ловџија во селото Бигор Доленци, дознава...

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...