25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Забава Ова не е за со багер: Mакедонец ќе ви објасни како се...

Ова не е за со багер: Mакедонец ќе ви објасни како се крши ѕид !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Доколку имате потреба од рушење, нема потреба да изнајмувате хилти или други помагала, доволно е да го повикате само на Бекас Елдин од Пласница.

РЕКЛАМА
- Реклами -