11.5 C
Ohrid
четврток, јули 18, 2019
Почетна Забава Македонски хумор Во меѓувреме на една албанска свадба во западна Македонија…

Во меѓувреме на една албанска свадба во западна Македонија…

Translate (Eng):[gtranslate]

Моментот кога главната атракција влегува на свадбата.

РЕКЛАМА
- Реклами -