3.9 C
Ohrid
четврток, октомври 21, 2021
Почетна Македонија Дац: Тетка ми и понатаму ја мачи кичмата, ама сега ја боли...

Дац: Тетка ми и понатаму ја мачи кичмата, ама сега ја боли к*р

Translate (Eng):[gtranslate]

Актерот Драган Спасов Дац кој на трибина на СДСМ му подари метла на премиерот Зоран Заев, и не крие дека е подржувач на СДСМ, преку Фејсбук ја искритикува одлуката на минитерот за здравство со државни пари да се прави промена на полот.

Тетка ми имаше проблеми со кичмата и требаше да се оперира ама операцијата беше прескапа.Затоа реши да си го промени полот бидејќи оваа операција ја покрива фондот.И понатаму ја мачи кичмата, ама сега ја боли к*р. Ќути и трпи, напиша Дац на Фејсбук.

РЕКЛАМА