2.7 C
Ohrid
четврток, декември 7, 2023
ПочетнаМакедонијаДац: Тетка ми и понатаму ја мачи кичмата, ама сега ја боли...

Дац: Тетка ми и понатаму ја мачи кичмата, ама сега ја боли к*р

Актерот Драган Спасов Дац кој на трибина на СДСМ му подари метла на премиерот Зоран Заев, и не крие дека е подржувач на СДСМ, преку Фејсбук ја искритикува одлуката на минитерот за здравство со државни пари да се прави промена на полот.

Тетка ми имаше проблеми со кичмата и требаше да се оперира ама операцијата беше прескапа.Затоа реши да си го промени полот бидејќи оваа операција ја покрива фондот.И понатаму ја мачи кичмата, ама сега ја боли к*р. Ќути и трпи, напиша Дац на Фејсбук.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...