25.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија Уште еден медиум ја „избриша“ Тамара

Уште еден медиум ја „избриша“ Тамара

Translate (Eng):[gtranslate]

 

По радио Кавдарци и телевизија Сонце по „грешка“ ги избриша сите песни на Тамара Тодевска

РЕКЛАМА
- Реклами -