12.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Храбра полицајка го преплива Вардар за да фати крадец (ВИДЕО)

Храбра полицајка го преплива Вардар за да фати крадец (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

-Откако арамијата украл чанта на жена кај Соборниот храм почнал да бега на двајца полицајци во цивил, по што го забележала инспекторка која тргнала по него. Тој влегол во Вардар, но не успеал да избега зошто по него влегла и полицајката по што го фатиле и го задржала од спротивната страна на кејот додека да дојдат колегите, пренесе ТВ 24.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -