2.7 C
Ohrid
петок, декември 8, 2023
ПочетнаЗабаваНа плажата се чуло: „О, боже!“ и сите погледнале кон нив: Тој...

На плажата се чуло: „О, боже!“ и сите погледнале кон нив: Тој лежел на душек, а таа…

Луѓето кои биле присутни на плажата и кои биле сведоци на оваа несекојдневна сцена се чуделе и смееле. Овој пар се опуштил во вистинска смисла на зборот на одморот во Грција.

Толку многу што уживањето на душекот на плажа станало вистински интимен момент, буквално.

Момчето лежело, а девојката почнала да подскокнува па сите погледи одеднаш се упатиле кон нив. Коментарите биле на српски јазик, па веројатно оваа “морска сирена“ е по потекло од Србија…

Дали сексуалниот нагон толку многу ги вовел во играта што лежењето се претворило во сексуален однос или се само егзибиционисти на кои не им пречи што целата плажа гледа во нив…

Луѓето на плажата се чуделе и се смееле, а некои од нив морале да им објаснуваат на своите деца дека “братот и сестрата“ само се прегрнувале.

dj0lo@dj0lo

Alo ljudi kshshjakaksgshjsjs

8,120 people are talking about this

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...