22.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Забава На плажата се чуло: „О, боже!“ и сите погледнале кон нив: Тој...

На плажата се чуло: „О, боже!“ и сите погледнале кон нив: Тој лежел на душек, а таа…

Translate (Eng):[gtranslate]

Луѓето кои биле присутни на плажата и кои биле сведоци на оваа несекојдневна сцена се чуделе и смееле. Овој пар се опуштил во вистинска смисла на зборот на одморот во Грција.

Толку многу што уживањето на душекот на плажа станало вистински интимен момент, буквално.

Момчето лежело, а девојката почнала да подскокнува па сите погледи одеднаш се упатиле кон нив. Коментарите биле на српски јазик, па веројатно оваа “морска сирена“ е по потекло од Србија…

РЕКЛАМА

Дали сексуалниот нагон толку многу ги вовел во играта што лежењето се претворило во сексуален однос или се само егзибиционисти на кои не им пречи што целата плажа гледа во нив…

Луѓето на плажата се чуделе и се смееле, а некои од нив морале да им објаснуваат на своите деца дека “братот и сестрата“ само се прегрнувале.

dj0lo@dj0lo

Alo ljudi kshshjakaksgshjsjs

8,120 people are talking about this

- Реклами -