Инцидент во Скопје: Жена физички нападната во близина на “Континентал”

Утрово на Твитер се појави видео од инцидент кој се случил на улицата во близина на хотел “Континентал”.

На видеото се гледа како маж, кој наводно е таксист, напаѓа жена која се обидува да му направи штета на неговиот автомобил. Во инцидентот, насилникот доаѓа и жестоко ја турка, по што таа лежи на земја.

Погледнете го видеото:

Ја Ничарче@JaNicharce

Кај живеете еј луѓе?

2693 vs патничка.

Embedded video

155 people are talking about this

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here