3 C
Ohrid
сабота, октомври 24, 2020
Почетна Македонија Инцидент во Скопје: Жена физички нападната во близина на “Континентал”

Инцидент во Скопје: Жена физички нападната во близина на “Континентал”

Translate (Eng):[gtranslate]

Утрово на Твитер се појави видео од инцидент кој се случил на улицата во близина на хотел “Континентал”.

На видеото се гледа како маж, кој наводно е таксист, напаѓа жена која се обидува да му направи штета на неговиот автомобил. Во инцидентот, насилникот доаѓа и жестоко ја турка, по што таа лежи на земја.

Погледнете го видеото:

РЕКЛАМА

Ја Ничарче@JaNicharce

Кај живеете еј луѓе?

2693 vs патничка.

Embedded video

155 people are talking about this

- Реклами -