16.9 C
Ohrid
сабота, јули 24, 2021
Почетна Македонија По шест години пауза фолкерката Сања Миа ги израдува своите фанови со...

По шест години пауза фолкерката Сања Миа ги израдува своите фанови со провокативна фотосесија

Translate (Eng):[gtranslate]

Фолкерката Сања Миа после 6 години се враќа во Македонија. Таа после толку години одлучи своите фанови ги почасти, со провокативни фотографии. Патриотизмот и големата љубов кон Македонија, ја натера Сања да ја напушти Италија и да се врати во својата родна земја.
За тие што не знаат, Сања е во врска со богат турски бизнисмен, со кој заедно патуваат на егзотични места. Но тоа не е пречка за Сања да не продолжи со нејзината работа која вистински ја сака а тоа е музиката….
Во продолжение може да ги погледнете фотографиите:

РЕКЛАМА
- Реклами -