5.9 C
Ohrid
четврток, декември 7, 2023
ПочетнаМакедонијаПо шест години пауза фолкерката Сања Миа ги израдува своите фанови со...

По шест години пауза фолкерката Сања Миа ги израдува своите фанови со провокативна фотосесија

Фолкерката Сања Миа после 6 години се враќа во Македонија. Таа после толку години одлучи своите фанови ги почасти, со провокативни фотографии. Патриотизмот и големата љубов кон Македонија, ја натера Сања да ја напушти Италија и да се врати во својата родна земја.
За тие што не знаат, Сања е во врска со богат турски бизнисмен, со кој заедно патуваат на егзотични места. Но тоа не е пречка за Сања да не продолжи со нејзината работа која вистински ја сака а тоа е музиката….
Во продолжение може да ги погледнете фотографиите:

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...

Групата на Палевски имала списоци за изнуди, киднапирања и ликвидации, тврди Ременски

Да се прошири истрагата за групата на Љупчо Палевски, зашто нивните дејства се еднакви на тероризам и истите имаат криминално минато за кое требало...

Курти бара најстроги казни за убијците на Вања

Косовскиот премиер Албин Курти смета дека на сторителите на киднапирањето и убиството на 14-годишната Вања Ѓорчевска во Македонија и нарачаното убиство на 30-годишната Лиридона...

Македонските иселеници во Турција никогаш не ги заборавија своите македонски корени

Според Мустафа Кемал Узункаја, здружението на македонските иселеници ЕГЕ во изминативе години има преземено повеќе активности што се насочени кон зачувување на нивните македонски...