11.9 C
Ohrid
понеделник, февруари 26, 2024
ПочетнаЗабаваМажот сакал да гледа како неговата сопруга има секс со него: Шокантна...

Мажот сакал да гледа како неговата сопруга има секс со него: Шокантна исповед на легендарниот фудбалер

Пети открил какви “проблеми“ имал со жените.

Благодарение на голот против Бразил во финалето на Светското првенство, заедно со Зинедин Зидан, Емануел Пети во 1998-та година бил еден од најпознатите француски фудбалери.

А таа популарност на некогашниот играч на Барселона, Челси и Арсенал и тоа како му помогнала со жените што и самиот Пети открил во некое интервју за „Pitch Invader“.

„Секогаш имав “проблеми“ со жените дури и пред Светското првенство, но сè се влоши по 1998-та година. Меѓутоа не се жалам“ – изјавил Пети.

„Не се сеќавам колку пати жените дури и оние кои беа во брак доаѓаа да ме видат. Ми ги даваа нивните броеви од телефони“.

Пети ја раскажал и неверојатната понуда која ја добил.

„Една ноќ бев пред ресторанот и чекав такси кога ненадејно ми пријде еден пар, а мажот даде непристоен предлог. Сакаше да имам секс со неговата сопруга додека тој тоа го гледа. Само се заблагодарив за понудата и го одбив“.

Инаку, Пети моментално е во брак со Марија Сервел со која има ќерка.

tocka.mk

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Со самото вадење на органите и го спасиле животот: Нема вина кај лекарите за случајот со Веапоска покажува вешатчењето

Со вкрстено испрашување на вештакот, професор доктор Драге Дабески, кој на барање на обвинетите го изработи вештиот наод за отстранувањето на матка, јајник и...

Спречен шверц на апарати за игри на среќа на царинската испостава Гевгелија

Девет апарати за игри на среќа, како и 405 делови за одржување, се запленети откако увозник се обидел да ги прошверцува помеѓу пријавена стока...

Б.Н. од Македонски Брод го освои Супер милионер џекпотот вреден фантастични 20.555.130 милиони денари

Б.Н. од Македонски Брод е играчот кој фантастични 20.555.130 денари. Тој е среќниот сопственик на вториот СУПЕР МИЛИОНЕР на Видеолотарија Касинос Австрија, оваа година. Македонски...

На денешен ден, 26 февруари во 1948 година, е роден Ѓорѓи Колозов, последниот македонски цар

На денешен ден, 26 февруари во 1948 година, е роден Ѓорѓи Колозов, последниот македонски цар и Господ – еден од најпознатите и најдобрите македонски...