Катица Јанева се врати на работа како ништо да не е случено

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева по еднонеделниот одмор се врати на работното место, потврдуваат за Канал 5 од СЈО.Не е познато дали и кога таа би била повикана на распит во Обвинителството за аферата “Рекет”. Досега покана Јанева не добила, велат од СЈО.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here