24.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Забава Че го колиме петелот доби силна конкуренција, а тоа е Ставре од...

Че го колиме петелот доби силна конкуренција, а тоа е Ставре од Охрид со неговата Лада

Translate (Eng):[gtranslate]

Според неговото прво видео, можеме да кажеме дека со ваква Лада и со неговата смисла за хумор е на вистинскиот пат кон славата.🔥Ако вас ви се допадна ова видео убавезно лајкнетего и субскрајбнетесе на каналот ке ми значи премногу….

РЕКЛАМА
- Реклами -