13.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Свет Сцена од изгорената шума во Русија: Илјадници дрва изгорени а Манастирот остана...

Сцена од изгорената шума во Русија: Илјадници дрва изгорени а Манастирот остана недопрен

Translate (Eng):[gtranslate]

Ова е сцена од дел од изгорената шума во Евија.

Дрвјата околу храмот изгореле но храмот останал недопрен.

Голем е Бог. Ете ни уште едно чудо.

РЕКЛАМА

Треба да веруваме во Бога!

- Реклами -