1.8 C
Ohrid
понеделник, ноември 30, 2020
Почетна Македонија Ликот на премиерот Заев се појави на местото на Сонцето од Кутлеш...

Ликот на премиерот Заев се појави на местото на Сонцето од Кутлеш во Охрид (ФОТО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Ликот на премиерот Заев се појави на местото на сонцето од Кутлеш во Балканскиот Ерусалим 😱

РЕКЛАМА
- Реклами -