27.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Забава Сестринска љубов: Девојче не дозволува никој да ја земе новородената сестричка

Сестринска љубов: Девојче не дозволува никој да ја земе новородената сестричка

Translate (Eng):[gtranslate]

Љубовта меѓу сестрите е прекрасна, силна и безусловна. Честопати, тие чувствуваат потреба да се штитат една со друга, а доказ за тоа е малата Хенли.

Видеото од малата заштитничка стана вирален хит на социјалните мрежи. На снимката се гледа како девојчето лежи во болничкото креветче на сестра си и ја гушка заштитнички, не дозволувајќи никој да ја земе.

РЕКЛАМА

Видеото било снимено кратко по раѓањето на бебето, а го објави мајката на девојчињата.

Хенли

- Реклами -