30.9 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА БОКИ 13 ПО ДВА МЕСЕЦИ ОДЛЕЖАНИ ВО ШУТКА !!!

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА БОКИ 13 ПО ДВА МЕСЕЦИ ОДЛЕЖАНИ ВО ШУТКА !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Првосомничениот Бојан Јовановски познат како Боки 13 денеска со лисици на рацете и со полициска придружба беше пренесен на скопските клиники откако се пожалил на болки во стомакот и во градите.

Директорот на Торако-васкуларната клиника, Неџати Јакупи, изјави дека здравствените проблеми на Боки 13 се резултат на претходни хируршки зафати.

Неговата состојба е стабилна, но се потребни дополнителни испитувања.

Тој, по прегледот е препратен на други клиники за натамошни анализи. Ова е втор пат откако му е изречена мерка притвор Боки 13 да биде хоспитализиран.

РЕКЛАМА
- Реклами -