МОЖЕБИ ВРСКА НЕМА ОД ПЕЕЊЕ НО СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА ЗА РОДЕНДЕН, ПА САМА СЕ ПОФАЛИ ДЕКА ИЗГЛЕДА ПРЕКРАСНО НА ФОТОШОП

Фолк-пејачката Ирена Спасовска го прослави роденденот речиси гола. Таа и овој пат ги изненади своите обожаватели се разбира доколку ги има.  За фотосесијата го соблече градникот и наздрави со вино.

„Некои жени стареат како кондури, а некои како вино. Happy birthday to me“, напиша Ирена

Инаку, фолк-пејачка и неодамна позираше провокативно бидеќи и онака не знае да направи добра песна, па со фотографии направи метеж на социјалните мрежи. Таа беше во центарот на вниманието на јавноста по раскинувањето на долгогодишната врска со новинарот Орце Гелевски.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here