7.5 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаМакедонијаМОЖЕБИ ВРСКА НЕМА ОД ПЕЕЊЕ НО СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА ЗА РОДЕНДЕН, ПА...

МОЖЕБИ ВРСКА НЕМА ОД ПЕЕЊЕ НО СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА ЗА РОДЕНДЕН, ПА САМА СЕ ПОФАЛИ ДЕКА ИЗГЛЕДА ПРЕКРАСНО НА ФОТОШОП

Фолк-пејачката Ирена Спасовска го прослави роденденот речиси гола. Таа и овој пат ги изненади своите обожаватели се разбира доколку ги има.  За фотосесијата го соблече градникот и наздрави со вино.

„Некои жени стареат како кондури, а некои како вино. Happy birthday to me“, напиша Ирена

Инаку, фолк-пејачка и неодамна позираше провокативно бидеќи и онака не знае да направи добра песна, па со фотографии направи метеж на социјалните мрежи. Таа беше во центарот на вниманието на јавноста по раскинувањето на долгогодишната врска со новинарот Орце Гелевски.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ЗИБЕРИ: Многу лични документи кои се обработени и подготвени за доставување се заглавени во лавиринтите на МВР

Готови документи се заглавени во лавиринтите на МВР, а поднесени се 50 претставки до Народниот правобранител. „Многу лични документи кои се обработени и подготвени...

Обвинителот Коцевски: Сум имал 50 до 60 вакви случаи, но како убиството на Вања Ѓорчевска немав видено

Државниот обвинител Љупчо Коцевски во првото телевизско интервју, во ТОП Тема на Телма наведе дека во обвинителската кариера истражувал многу злосторства, но како убиството...

Зад себе имам мандат без ниту една стратешка грешка, рече Пендаровски

Претседателот Стево Пендаровски ја објави кандидатурата за нов мандат на претстојните претседателски избори. Пребарај.. МАКФАКС МАКФАКС МАКЕДОНИЈАПендаровски ја објави кандидатурата за нов мандат: „Не ме контролира никој, ниту...

Скопјанец не пријавил дека е почината мајка му, па девет години ја земал инвалидската пензија !!!

Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал поднесе кривична пријава против Н.Љ.(60) од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...