-6.9 C
Ohrid
понеделник, јануари 18, 2021
Почетна Македонија Видео: Погледнете како се шверцуваат мобилните телефонони во Македонските затвори...

Видео: Погледнете како се шверцуваат мобилните телефонони во Македонските затвори…

Translate (Eng):[gtranslate]

Познато е дека затворениците насекаде во светот, успеваат на најразлични начини да дојдат до предмет кој е забранет во затвор. Ова е само еден од нив…

РЕКЛАМА
- Реклами -