9.9 C
Ohrid
четврток, октомври 1, 2020
Почетна Македонија Македонец објави интересно видео од Германија од плоштадот во Штутгарт

Македонец објави интересно видео од Германија од плоштадот во Штутгарт

Translate (Eng):[gtranslate]

Жител на Македонија кој престојува во Германија објави интересно видео од плоштадот во градот Штутгарт, каде на плоштадот се исцртани знамиња од сите држави во светот.

Под нашето пишува само Македонија. Погледнете:

РЕКЛАМА
- Реклами -