17.4 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Видео: Стружани нашата иднина е црна, нема повеќе живот во Македонија

Видео: Стружани нашата иднина е црна, нема повеќе живот во Македонија

Translate (Eng):[gtranslate]

Цивил Медиа направи анкета со жителите на Струга. Темата беше каква иднина ги очекува Стружани, ”Црна или Зелена”

ВО ПРОДОЛЖЕНИЕ МОЖЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ ВИДЕОТО:

РЕКЛАМА
- Реклами -