24.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Забава ОГЛАС КАКОВ ШТО НЕМАЛО ДО СЕГА – МАКЕДОНЕЦ СИ ЈА ПРОДАВА БАБАТА...

ОГЛАС КАКОВ ШТО НЕМАЛО ДО СЕГА – МАКЕДОНЕЦ СИ ЈА ПРОДАВА БАБАТА НА ИНТЕРНЕТ

Translate (Eng):[gtranslate]

На една позната македонска огласна интернет страна се појави чуден оглас за продажба.

Македонец ја продава својата баба која има 68 години и протоа го потенцира фактот дека зема пензија од 15 илјади денари.

Покрај огласот прикачена е и фотографија од постара жена, а на крајот додава дека цената е по договор.

РЕКЛАМА

Не знаеме дали ова е уште една невкусна шега или не, но негативни коментари пристигнуваат од сите страни.

- Реклами -