4.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаЗабаваПОЛИЦАЈЦИ ОТИШЛЕ ДА ЗАТВОРАТ БОРДЕЛ – СЕ ЗАПИЛЕ СО ПРОСТИТУТКИТЕ (ВИДЕО)

ПОЛИЦАЈЦИ ОТИШЛЕ ДА ЗАТВОРАТ БОРДЕЛ – СЕ ЗАПИЛЕ СО ПРОСТИТУТКИТЕ (ВИДЕО)

Според пишувањето на руските медиуми, тие со алкохолот претерале до степен што не можеле да се договорат кој ќе вози до дома.
На почетокот на оваа седмица полицијата известила за голем успех во разбивање на ланец на проституција во Русија. Меѓутоа, во јавноста се појавиле снимки од надзорните камери, кои го покажуваат нивното дрско и непрофесионално однесување.

ие прво ги тепале луѓето кои чекале во ред за “услуги”. Иако тие стоеле во место без да се движат, 10 припадници на полицијата против нив употребиле сила.

Подоцна, полицајците во работната соба се запиле со проститутките. Започнале со неколку лименки пиво, за подоцна да наредат да им се донесе вотка. Според пишувањето на руските медиуми, тие со алкохолот претерале до степен што не можеле да се договорат кој ќе вози со дома.

Видеото од инцидентот

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...

Османи: Следната мисија на ДУИ е претседател на државата

Портпаролот на ДУИ, Бујар Османи денеска во изјава за медиумите рече дека следната мисија на ДУИ е претседател, бидејќи тоа е единствената функција која...