18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Забава ПОЛИЦАЈЦИ ОТИШЛЕ ДА ЗАТВОРАТ БОРДЕЛ – СЕ ЗАПИЛЕ СО ПРОСТИТУТКИТЕ (ВИДЕО)

ПОЛИЦАЈЦИ ОТИШЛЕ ДА ЗАТВОРАТ БОРДЕЛ – СЕ ЗАПИЛЕ СО ПРОСТИТУТКИТЕ (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Според пишувањето на руските медиуми, тие со алкохолот претерале до степен што не можеле да се договорат кој ќе вози до дома.
На почетокот на оваа седмица полицијата известила за голем успех во разбивање на ланец на проституција во Русија. Меѓутоа, во јавноста се појавиле снимки од надзорните камери, кои го покажуваат нивното дрско и непрофесионално однесување.

ие прво ги тепале луѓето кои чекале во ред за “услуги”. Иако тие стоеле во место без да се движат, 10 припадници на полицијата против нив употребиле сила.

Подоцна, полицајците во работната соба се запиле со проститутките. Започнале со неколку лименки пиво, за подоцна да наредат да им се донесе вотка. Според пишувањето на руските медиуми, тие со алкохолот претерале до степен што не можеле да се договорат кој ќе вози со дома.

РЕКЛАМА

Видеото од инцидентот

- Реклами -