16.9 C
Ohrid
сабота, јули 24, 2021
Почетна Забава Гулабица со нов хит “Ти си јужен, а јас северна”

Гулабица со нов хит “Ти си јужен, а јас северна”

Translate (Eng):[gtranslate]

Веќе добро познатата естрадна ѕвезда на Македонското небо Вале Гулабица на големо изненадување на фановите и скушатениле излезе со нанјов хит. Песната е насловена “Ти си јужен, а јас северна” и се надеваме деја ќе ви се допадне. Можеби во оваа песна насловот е дел од актуелните случувања во земјава, но дадете шанса и слушнете.
Бонус видео: Има ли надеж за нас двајцата…

РЕКЛАМА
- Реклами -