7.8 C
Ohrid
сабота, јануари 23, 2021
Почетна Македонија Скопјанка касната од куче

Скопјанка касната од куче

Translate (Eng):[gtranslate]

На 04.10.2019 во Полициската станица Ѓорче Петров, К.П.(32) од Скопје пријавила дека на 03.10.2019 околу 19.10 часот на ул.„4-ти Јули“ била касната од куче скитник на левата нога.

РЕКЛАМА
- Реклами -