20.9 C
Ohrid
сабота, јуни 19, 2021
Почетна Забава Љубовна песна посветена на бившата девојка (ЌЕ ПЛАЧЕТЕ ОД СМЕЕЊЕ)

Љубовна песна посветена на бившата девојка (ЌЕ ПЛАЧЕТЕ ОД СМЕЕЊЕ)

Translate (Eng):[gtranslate]

Многу емотивна песна во која авторот не може да скрие што чувствува кон поранешната љубов. Дали уште ја сака (или од време на време му се гади од неа) оценете сами… Задолжително слушнете:

РЕКЛАМА
- Реклами -