18.3 C
Ohrid
недела, септември 26, 2021
Почетна Македонија Мајка пријавила дека син ѝ бил силуван од тројца малолетници

Мајка пријавила дека син ѝ бил силуван од тројца малолетници

Translate (Eng):[gtranslate]

Во полициската станица во Бит-пазар скопјанка (45) пријавила дека тројца малолетници во август го силувале нејзиниот син.

Жената во полиција кажала дека полови дејствија врз детето извршиле тројца малолетници. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.
РЕКЛАМА
- Реклами -