9.3 C
Ohrid
понеделник, декември 6, 2021
Почетна Македонија Тројца малолетници силувале дете во Скопје

Тројца малолетници силувале дете во Скопје

Translate (Eng):[gtranslate]

Мајка пријавила во полиција дека три малолетни лица го го нападнале и силувале нејзиниот малолетен син.

Овој ужасен настан ,четириесет и петгодишната мајката го пријавила вчера во 09.00 часот во Полициската станица Бит Пазар.

Според информациите од Полицискиот билтен таа пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син.

РЕКЛАМА

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.