-0.1 C
Ohrid
вторник, ноември 30, 2021
Почетна Македонија Можеби не добивме датум за ЕУ но затоа пак ни се ожени,...

Можеби не добивме датум за ЕУ но затоа пак ни се ожени, генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски

Translate (Eng):[gtranslate]

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски викендов се ожени со неговата избраничка Андријана Јакимовска.

Судбоносното „да“ го кажаа во манастирот Јоаким Осоговски во Крива Паланка.

РЕКЛАМА