6.9 C
Ohrid
четврток, април 18, 2024
ПочетнаЗабаваНе можам да престанам да ја изневерувам сопругата со мајка ѝ: Сè...

Не можам да престанам да ја изневерувам сопругата со мајка ѝ: Сè започна на венчавката на нејзиниот брат, кога ѝ се скинаа хулахопките!

Еден маж се нашол во прилично непријатна ситуација кога почнал да се гледа со неговата тешта. Ништо од тоа не планирал, но сега не знае како да престане.

„Имав афера со тешта ми. Двајцата знаеме дека не е во ред, но во тоа има нешто магично“, признал мажот.

Сè започнало пред три недели на венчавката на неговиот шура, кога хулахопките на тешта му ѝ се скинале од клупа во црквата.

„Мојот автомобил беше паркиран во близина и ѝ понудив да ја однесам до дома. Имам 33 години и секогаш ми се допаѓаше. Таа има 48, но изгледа 10 години помладо. Секогаш се погледнувавме“, рекол тој.

Кога стигнале во нејзиниот дом, го замолила да ѝ го откопча фустанот, бидејќи не можела сама, а само неколку секунди подоцна почнале да се бакнуваат.

„Ми го задржа вниманието и почнавме да се бакнуваме. Беше магично. За неколку минути бевме во нејзиниот кревет и имавме секс. Беше неверојатно, а потоа се вративме на венчавката. Сопругата коментираше дека долго време нè немало, но ништо не сфати“, ја продолжил тој својата приказна. На тештата ѝ испратил порака во која ѝ се заблагодарил, а наредниот ден ѝ се јавил да поразговараат, за да немаат грижа на совест.

„Се најдовме и повторно имавме неверојатен секс. Двајцата знаевме колку е лошо ова и колку може да ја повредиме мојата сопруга, која многу ја сакам, но сеедно, се договоривме да се видиме барем уште еднаш“, напишал на крајот.

Психотерапевтката остро ја осудила неговата постапка и му порачала веднаш да престане со аферата.

„Веројатно постојат силни сличности помеѓу Вашата сопруга и нејзината мајка. Тоа може да е причината зошто ја сметате за многу привлечна. Многу мајки чувствуваат некакво ривалство додека нивните ќерки растат во атрактивни жени, но оваа постапка на Вашата тешта е навистина грозна“, му рекла таа.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Истепан вработен во ЕВН во Сарај.

Во текот на вчерашниот ден во 15.00 часот во СВР Скопје, Д.Б.(38) од с.Кадино, општина Илинден, пријавил дека во с.Глумово, општина Сарај, при извршување...

Пендаровски: Најмалку тројца владици во Синодот на МПЦ под руско влијание, но немаме докази дека се шпиони на руската федерална служба

Во изминатите неколку години, Македонија протера 18 руски дипломати, т.н. дипломати кои беа руски шпиони. Тоа беше направено во содејство со службите од кои...

Грејната сезона во Македонија продолжува поради временските услови

АД ЕСМ ги информира потрошувачите приклучени на системот за централно греење со кој управуваат компаниите формирани од АД ЕСМ, како и подружницата „Енергетика“, дека...

Скафандерот стана дел од мене, уште го чувам – вели Костадиновска-Стојчевска

Тој скафандер стана дел од мене, го чувам и ќе ми дозволите да ви кажам од кои причини го чувам. Јас бев две години...