16.9 C
Ohrid
сабота, јули 24, 2021
Почетна Забава Најново од македонската pап сцена, љубовна песна на која се кpшаат женските...

Најново од македонската pап сцена, љубовна песна на која се кpшаат женските срца : ”Вечерва се препадна”

Translate (Eng):[gtranslate]

Веројатно сакаше да каже прОпадна, затоа што прЕпадна не е ни збор, ама не е важно, важно е да се изрази љубовта преку рапот!

РЕКЛАМА
- Реклами -