11 C
Ohrid
недела, ноември 17, 2019
Почетна Забава Со зголемувањето на минималната плата, Македонците ќе можат да си дозволат и...

Со зголемувањето на минималната плата, Македонците ќе можат да си дозволат и вакво Ламбурџини.

Translate (Eng):[gtranslate]

Со зголемувањето на минималната плата од 12.500 на 14.500 денари, сега Македонците ќе можат да си дозволат и вакво Ламбурџини.

РЕКЛАМА
- Реклами -