16.9 C
Ohrid
сабота, јуни 19, 2021
Почетна Македонија Николовски - Концептот за враќање пари кај граѓаните дава огромни резултати

Николовски – Концептот за враќање пари кај граѓаните дава огромни резултати

Translate (Eng):[gtranslate]

За само 2,5 години испорачавме и реализиравме многу мерки во интерес на граѓаните, не само стратешките цели и политики, туку конкретни мерки кои обезбедуваат повеќе пари и подобар живот кај граѓаните“, рече генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски, на денешната трибина во Крива Паланк

РЕКЛАМА
- Реклами -