23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Свет Сиромашно дете за првпат во животот облече чевли и почна да...

Сиромашно дете за првпат во животот облече чевли и почна да плаче

Translate (Eng):[gtranslate]

Сиромашно дете од Нигерија, првпат во животот облече чевли и почна да плаче.

screenshot 1 4

Веднаш штом ги облече чевлите и почувствува пријатна удобност на нозете, детенцето не можеше да ги задржи солзите. Чевлите беа донација од еден американски кинематограф кој снимал филм за децата во Африка.

РЕКЛАМА
- Реклами -