6.8 C
Ohrid
сабота, ноември 28, 2020
Почетна Македонија Шекеринска: Што мислите вие членството ни падна од небо? за него напорно...

Шекеринска: Што мислите вие членството ни падна од небо? за него напорно работевме – Северна Македонија е пред вратите на НАТО

Translate (Eng):[gtranslate]

Северна Македонија е пред вратите на НАТО. Членството не ни падна од небо, за него напорно работевме и заслужено го добивме. Позитивните ефекти врз стабилноста и економијата веќе се чуствуваат. #WeAreNATO – Напиша на својата фејсбук страница министерката Радмила Шекеринска, каде објави и видео запис, погледнете го во продолжение:

РЕКЛАМА
- Реклами -