-0.1 C
Ohrid
сабота, јануари 22, 2022
Почетна Македонија Видео Претседателот на кинолошки сојуз сечел уши и опашки на кучиња ...

Видео Претседателот на кинолошки сојуз сечел уши и опашки на кучиња на масичка во дворот

Translate (Eng):[gtranslate]

Како што пренесува  А1Он претседателот на Кинолошкиот Сојуз на Македонија г-н Јордан Христовски нелегално сечел уши и опашки на кучиња на масичка во својот двор и за тоа наплаќал.

За повеќе информации следетего линкот и погледајте го видеото

РЕКЛАМА