11.9 C
Ohrid
недела, март 3, 2024
ПочетнаМакедонијаВидео Претседателот на кинолошки сојуз сечел уши и опашки на кучиња ...

Видео Претседателот на кинолошки сојуз сечел уши и опашки на кучиња на масичка во дворот

Како што пренесува  А1Он претседателот на Кинолошкиот Сојуз на Македонија г-н Јордан Христовски нелегално сечел уши и опашки на кучиња на масичка во својот двор и за тоа наплаќал.

За повеќе информации следетего линкот и погледајте го видеото

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Пендаровски објави: Собрани се 10.000 потписи за неполни пет часа

Актуелниот претседател, Стево Пендаровски, кој се кандидира за втор мандат на претседателските избори објави дека за помалку од пет часа успеал да собере 10.000...

Силјановска Давкова за само четири часа собра над 15.000 потписи

За само четири часа, во периодот од осум изутринава до 12 часот кандидатката за претседател на Македонија, Гордана Силјановска Давкова над 15.000 граѓански потписи...

Јанкулоска со поддршка за Силјановска-Давкова

Поддршка за мојата професорка, затоа што докажа дека жената истовремено може да биде добра мајка, посветена сопруга и експерт во својата професија – сочуствителна...

Во денешната акција уапсен Екс градоначалник на СДСМ и син на Екс градоначалник од Вмро?!

Од МВР денеака информираа дека се уапсени десет лица во координирана полициска операција што се спроведе денеска. Четворица од приведени се од Гевгелија, тројца...