-0.1 C
Ohrid
сабота, јануари 22, 2022
Почетна Македонија Нападнат доктор во Градска болница – Прилеп Нападнат доктор во Градска болница...

Нападнат доктор во Градска болница – Прилеп Нападнат доктор во Градска болница – Прилеп

Translate (Eng):[gtranslate]

На 31.10.2019 во 09.45 ч.. Ј.К. (38) пријавил дека на 30.10.2019 околу 22.30 часот во Градска болница-Прилеп на ортопедско одделение, каде работи, бил физички нападнат од Т.К. (59) од Прилеп. Се преземаат мерки за расчистување на случајот

РЕКЛАМА