13.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 14, 2021
Почетна Македонија Тепачка во Струмица, полицаец доби стап во глава (ВИДЕО)

Тепачка во Струмица, полицаец доби стап во глава (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Видео од тепачка со стапови на струмичкиот „Кванташки пазар“ од вчера масовно се
споделува на социјалните мрежи фејсбук и инстаграм, пренесува струмицаденес.мк
На видеото може да се забележи дека таму се наоѓаат и припадници на струмичката
полиција кои неуспешно се обидуваат да ја смират ситуацијата.
Во продолжение погледнете го видеото во кое се гледа како ден граѓанин удира
полицаец со стап.

РЕКЛАМА
- Реклами -