25.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Забава Те изневерив со брат ти, те молам прости ми- Кристина од Кавадарци...

Те изневерив со брат ти, те молам прости ми- Кристина од Кавадарци бара прошка од сопругот за неверството

Translate (Eng):[gtranslate]

Со Влатко бевме во врска 7 години. Ме сакаше толку многу што на моменти неговата љубов ме гушеше. Неколку пати се обидов да му кажам, но тој уште повеќе ми обрнуваше внимание, ми купуваше поклони, ме изненадуваше со некое патување. Се на се, го имав најдобриот дечко што секоја жена би го посакала.

Се венчавме. Свадбата беше совршена. Имав се, но јас не бев среќна. Влатко има брат. Се вика Мартин. Тој одсекогаш физички повеќе ме привлекувал од Влатко. Но не се осмелував да му пријдам, за мене неверството беше казна од бога. Сепак на денот на свадбата на првата брачна ноќ Влатко заспа уморен. Јас испив неколку чашки повеќе од ликерот со вкус на цреши и се најдов во собата на Мартин. Првата брачна ноќ ја поминав со братот на мојот сопруг, а сексот беше неверојатен.

Кога утрото ги отворив очите пред мене стоеше Влатко со куферите во собата на Мартин и разочарано ме гледаше. „За мене веќе не постоиш“ – отсечно ми префрли, се сврте и си замина.

РЕКЛАМА

Сфатив што направив, но веќе беше касно. Влатко, ако го читаш ова те молам прости ми. Се колнам во бога дека веќе никогаш нема да погледнам друг маж, освен тебе. Те молам врати се!!!

Искрено од Кики!!

Извор: Пинџур

- Реклами -