11.9 C
Ohrid
понеделник, февруари 26, 2024
ПочетнаЗабаваТе изневерив со брат ти, те молам прости ми- Кристина од Кавадарци...

Те изневерив со брат ти, те молам прости ми- Кристина од Кавадарци бара прошка од сопругот за неверството

Со Влатко бевме во врска 7 години. Ме сакаше толку многу што на моменти неговата љубов ме гушеше. Неколку пати се обидов да му кажам, но тој уште повеќе ми обрнуваше внимание, ми купуваше поклони, ме изненадуваше со некое патување. Се на се, го имав најдобриот дечко што секоја жена би го посакала.

Се венчавме. Свадбата беше совршена. Имав се, но јас не бев среќна. Влатко има брат. Се вика Мартин. Тој одсекогаш физички повеќе ме привлекувал од Влатко. Но не се осмелував да му пријдам, за мене неверството беше казна од бога. Сепак на денот на свадбата на првата брачна ноќ Влатко заспа уморен. Јас испив неколку чашки повеќе од ликерот со вкус на цреши и се најдов во собата на Мартин. Првата брачна ноќ ја поминав со братот на мојот сопруг, а сексот беше неверојатен.

Кога утрото ги отворив очите пред мене стоеше Влатко со куферите во собата на Мартин и разочарано ме гледаше. „За мене веќе не постоиш“ – отсечно ми префрли, се сврте и си замина.

Сфатив што направив, но веќе беше касно. Влатко, ако го читаш ова те молам прости ми. Се колнам во бога дека веќе никогаш нема да погледнам друг маж, освен тебе. Те молам врати се!!!

Искрено од Кики!!

Извор: Пинџур

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Со самото вадење на органите и го спасиле животот: Нема вина кај лекарите за случајот со Веапоска покажува вешатчењето

Со вкрстено испрашување на вештакот, професор доктор Драге Дабески, кој на барање на обвинетите го изработи вештиот наод за отстранувањето на матка, јајник и...

Спречен шверц на апарати за игри на среќа на царинската испостава Гевгелија

Девет апарати за игри на среќа, како и 405 делови за одржување, се запленети откако увозник се обидел да ги прошверцува помеѓу пријавена стока...

Б.Н. од Македонски Брод го освои Супер милионер џекпотот вреден фантастични 20.555.130 милиони денари

Б.Н. од Македонски Брод е играчот кој фантастични 20.555.130 денари. Тој е среќниот сопственик на вториот СУПЕР МИЛИОНЕР на Видеолотарија Касинос Австрија, оваа година. Македонски...

На денешен ден, 26 февруари во 1948 година, е роден Ѓорѓи Колозов, последниот македонски цар

На денешен ден, 26 февруари во 1948 година, е роден Ѓорѓи Колозов, последниот македонски цар и Господ – еден од најпознатите и најдобрите македонски...