11.9 C
Ohrid
недела, март 3, 2024
ПочетнаМакедонијаПРИКАЗНАТА ЗА ДЕЈАН МЛАДЕНОВ ОД СТРУМИЦА КОНЕЧНО ДОБИ СРЕЌЕН КРАЈ!

ПРИКАЗНАТА ЗА ДЕЈАН МЛАДЕНОВ ОД СТРУМИЦА КОНЕЧНО ДОБИ СРЕЌЕН КРАЈ!

Приказната за младото момче Дејан Младенов од Струмица вечерва во 22.30 го доби својот среќен крај.

Дејан во емисијата Вип на еден ден ја сподели својата несреќна судбина и изрази желба за враќање на насмевката на својот лик.

Дејан низ својата исповед раскажа потресни детали од неговиот живот, но и ја покажа својата позитивна страна и борбата за живот и непредавање.

Одземен од родителите заради семејно насилство, израснат во дом, во постојана потрага по среќа и радост.

Дејан доживеа неверојатна трансформација и изненадување кој се паметат цел живот.- стои во објавата на ТВ 24

ИЗВОР: ТВ 24

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Јанкулоска со поддршка за Силјановска-Давкова

Поддршка за мојата професорка, затоа што докажа дека жената истовремено може да биде добра мајка, посветена сопруга и експерт во својата професија – сочуствителна...

Во денешната акција уапсен Екс градоначалник на СДСМ и син на Екс градоначалник од Вмро?!

Од МВР денеака информираа дека се уапсени десет лица во координирана полициска операција што се спроведе денеска. Четворица од приведени се од Гевгелија, тројца...

Сузбиена криминална група во Македонија, приведени 10 лица

Сузбиена криминална група, приведени 10 лица Денеска (02.03.2024), Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал - Сектор за криминалистички истраги - Единица за недозволена...

Уапсена жената која ограби починат човек во Велес

Полицијата ја уапси жената, која го ограби 54-годишниот велешанец, веднаш откако му се слошило, паднал и починал. Триесет и двегодишната велешанка, наместо да му помогне...