16.9 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија ПРИКАЗНАТА ЗА ДЕЈАН МЛАДЕНОВ ОД СТРУМИЦА КОНЕЧНО ДОБИ СРЕЌЕН КРАЈ!

ПРИКАЗНАТА ЗА ДЕЈАН МЛАДЕНОВ ОД СТРУМИЦА КОНЕЧНО ДОБИ СРЕЌЕН КРАЈ!

Translate (Eng):[gtranslate]

Приказната за младото момче Дејан Младенов од Струмица вечерва во 22.30 го доби својот среќен крај.

Дејан во емисијата Вип на еден ден ја сподели својата несреќна судбина и изрази желба за враќање на насмевката на својот лик.

Дејан низ својата исповед раскажа потресни детали од неговиот живот, но и ја покажа својата позитивна страна и борбата за живот и непредавање.

РЕКЛАМА

Одземен од родителите заради семејно насилство, израснат во дом, во постојана потрага по среќа и радост.

Дејан доживеа неверојатна трансформација и изненадување кој се паметат цел живот.- стои во објавата на ТВ 24

ИЗВОР: ТВ 24

- Реклами -