1.8 C
Ohrid
понеделник, ноември 30, 2020
Почетна Забава (Видео) Србин го фаќа контрола во автобус, во Германија и остава лични...

(Видео) Србин го фаќа контрола во автобус, во Германија и остава лични податоци, името му е „Јебем Вас у Дупе“

Translate (Eng):[gtranslate]

Србин го фаќа контрола во автобус во Германија и остава лични податоци за да му испратат казна

Тетката дури и препраша дали правилно напишала :).

РЕКЛАМА
- Реклами -