4.4 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаЗабава(+18) Ѝ се препуштиле на акцијата во канцеларија и не ни сфатиле...

(+18) Ѝ се препуштиле на акцијата во канцеларија и не ни сфатиле дека ги снимаат од спротивната зграда

Еден пар стана вирален на социјалните мрежи откако бил снимен како има секс во канцеларија, без завеси на прозорците. Видеото било снимено од соседната зграда.

Вработените не можеле да поверуваат што гледаат, а додека го снимале “валканиот” чин, гласно се смееле. Тоа може да се слушне и на снимката која е објавена на Твитер и која предизвика бројни реакции.

“Појадок и шоу”, е еден од коментарите под видеото, а некои напишале и дека тие се легенди, додека други се шегувале дека камерманот бил многу нервозен додека ја снимал нивната врела акција.

Засега не е познато каде настанала снимката.

Извор Точка.мк

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Таткото на Вања тврди дека не се познава ниту со Палчо, ниту со другите тројца осомничени

Притворениците и затворениците од Шутка се згрозени од двојното убиство. Тројца од четворицата осомничени кои се во истиот затвор, признаа вина. Тие пред обвинител...

Исчезнатата 22-годишна девојка се вратила во домот !!!

МВР попладнево соопшти дека се вратила дома девојката (22) која беше пријавена дека се одалечила од домот.

Од МВР демантираат: Скопјанецот не напаѓал случајни минувачи, го нападал неговиот познаник !!

ДЕМАНТ: СВР Скопје го расчисти инцидентот во врска со споделено видео по портали за маж кој наводно агресивно се однесувал кон случајни минувачи -...

Се трага по 22-годишна девојка, таткото пријавил во полиција дека ја нема.

Денеска (09.12.2023) во 04.30 часот во Полициската станица Карпош, Д.М.(53) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Т.М.(22) од Скопје. Се преземаат...