16.9 C
Ohrid
сабота, јуни 19, 2021
Почетна Забава Вучиќ ја бара раката на ќерката од Путин- Комично видео

Вучиќ ја бара раката на ќерката од Путин- Комично видео

Translate (Eng):[gtranslate]

Многу ја бараа нејзината рака но јас не ја дадов така ли е ќерко? така е тато…

Ова видео ќе ве насмее до солзи:

РЕКЛАМА
- Реклами -