30.9 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Забава ''Во Македонија се отвори едношалтерски систем за мито и корупција''

”Во Македонија се отвори едношалтерски систем за мито и корупција”

Translate (Eng):[gtranslate]

Фчерашни новости ќе ви кажат како треба да се направи тоа, барем да не се мачиме по луѓе, вртење телефони, молење и триста други вртканици.

РЕКЛАМА
- Реклами -