12.9 C
Ohrid
понеделник, октомври 25, 2021
Почетна Забава Беровчанка во живо на телевизија раскажува за својот љубовен живот со швалерот...

Беровчанка во живо на телевизија раскажува за својот љубовен живот со швалерот (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Во попладневната емисија на телевизија Алфа како и вообичаено граѓаните имаа можност да дебатираа, а овој пат на темата „Озборување“.

Во емисијата се јави веќе добро познатата на македонската јавност гледачка, Славица дебатирајќи на оваа тема.

Таа среде емисија зборуваше за нејзиниот љубовник, но и како тој озборувал додека воделе љубов, а на водителите им течеа солзи од смеење.

РЕКЛАМА